صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: "ویلای من" | سریال طنز جدید مهران مدیری

موضوع ها
    276
    سپاس
    1,467

7,408سپاس شده در 1,256 پست

مدال های من

پیش فرض "ویلای من" | سریال طنز جدید مهران مدیری

مهران مديري جديدترين سريال طنز خود را هم براي شبكه نمايش خانگي مي‌سازد
    سريال طنز «ويلاي من» اوايل هفته در تهران مقابل دوربين مي‌رود

مهران مديري جديدترين سريال طنز خود را باز هم براي شبكه ويديويي كشور اوايل هفته جاري در تهران مقابل دوربين مي‌برد. مديري كه چندي است پيش توليد جديدترين مجموعه خود را با عنوان «ويلاي من» به تهيه‌كنندگي شركت گلرنگ‌پخش آغاز كرده، قصد دارد اين سريال را طي روزهاي آينده كليد بزند.

اين روزها آخرين بخش‌هاي بازي او مقابل دوربين سري جديد سريال ويديويي «قلب يخي» در حال ضبط است و با پايان آنها، مديري توليد سريال خود را در دست خواهد گرفت. جمعي از هنرمندان گروه آشناي مديري طي اين سال‌ها متشكل از سيامك انصاري، جواد عزتي، هادي كاظمي، اليكا عبدالرزاقي و... در اين سريال بازي خواهند داشت.

جالب آنكه گفته مي‌شود بازيگران جديدي چون آتنه فقيه‌نصيري نيز در اين گروه جاي خواهند گرفت. فيلمنامه اين سريال را امير مهدي ژوله و خشايار الوند در دست نگارش دارند و قرار است توزيع آن پس از تصويربرداري چندين قسمت، همزمان با ضبط توسط شركت گلرنگ پخش انجام شود.
    فایل پیوست 70048
    «قهوه تلخ» کار قبلي مهران مديري، مدتي پيش پخش آن در شبکه نمايش خانگي بدون ارائه قسمت‌هاي پاياني متوقف شد. تهيه‌کنندگي اين پروژه برعهده برداران آقاگليان بود که تاکنون درباره دلايل نيمه‌کاره ماندن اين پروژه سکوت کرده‌اند. سکوتي که زماني قابل تأمل مي‌شود که بدانيم براساس شنيده‌ها مهران مديري به‌عنوان کارگردان، سکانس ‌پاياني «قهوه تلخ» را هم تصويربرداري و حتي براي پخش آماده کرده‌ و در اختيار تهيه‌کنندگان قرار داده‌است. چندي پيش سعيد رجبي فروتن در مقام مدير سابق دفتر همکاري‌هاي سمعي و بصري و نمايش خانگي وزارت ارشاد درباره مشکلات پيش آمده براي پخش اين مجموعه عنوان کرده بود: قطعا براي ساخت مجموعه جديد توسط تهيه‌کنندگان «قهوه تلخ» با آنها برخورد خواهد شد. با اين وجود مهران مديري مي‌توانست کار جديد خود را در شبکه خانگي بدون هيچ مشکلي آغاز کند.

اين دومين تجربه مديري پس از مجموعه ناتمام قهوه تلخ در شبكه نمايش خانگي خواهد بود. هرچند اواسط سال گذشته هاشم رضايت قائم مقام وقت مدير شبكه سوم سيما در گفت‌و‌گويي، خبر از حضور مديري در تلويزيون براي كارگرداني سريالي 50 قسمتي داده و حتي گفته بود كه بازيگراني چون سيامك انصاري، علي لك‌پوريان، آرام جعفري، سحر زكريا، اليكا عبدالرزاقي، سحر جعفري جوزاني، هادي كاظمي و نادر سليماني براي بازي در آن قرار‌داد نيز بسته‌اند.

او همچنين توضيح داده بود كه به مناسبت نامگذاري سال 90 به نام اصلاح الگوي مصرف، اين سريال با همين مضمون ساخته خواهد شد. اتفاقي كه رخ نداد تا با اجرايي شدن ساخت سريال ويلاي من، شايعه عدم موافقت تلويزيون براي بازگشت مديري به عرصه سريال‌سازي قوت بگيرد.

داستان «ويلاي من» درباره پيرمردي 90 ساله و پولدار است که قرار است به‌زودي فوت کند. وي هشت فرزند دارد و فرزندانش که تعدادي از آنها در خارج از کشور حضور دارند، مي‌خواهند به نوعي بر سر پيرمرد کلاه بگذارند و سرمايه او را بالا بکشند. در اين ميان يکي از فرزندان که در ايران کارمند بانک است و پسر خوب خانواده به شمار مي‌رود با ديگر خواهران و برادران همراه نمي‌شود و حتي پدر را هم در اين راه کمک مي‌کند.

ویرایش توسط Amin.A : 11-12-2012 در ساعت 10:51 AM

2. --

موضوع ها
    217
    سپاس
    5,819

9,030سپاس شده در 1,749 پست
    نوشته های وبلاگ
    4

مدال های من

پیش فرض پاسخ : "ویلای من" | سریال طنز جدید مهران مدیری

@Chandler Bing آره چند روزه پخش شده،فعلا كه معموليه ،ولي احتمالا قشنگتر بشه،هر چي باشه كاراي مهران مديري بد نميشه

اين سري كلي هم امكانات داره....زيرنويس فارسي،انگليسي،تركي،كردي،ف ارسي - دوبله كردي و تركي
    ولي اين سري چون تهيه كننده اش خودشه ميشه اميد بيشتري به پخش سريال داشت.
    ویرایش توسط .:polaris:. : 01-24-2013 در ساعت 09:41 PM

4. 2 کاربر از پست مفید .:polaris:. تشکر کرده اند .

5. --
    آندره آ : بدبخت کشوری که قهرمان ندارد. گالیله : نه ، بدبخت کشوری که احتیاج به قهرمان دارد...

موضوع ها
    17
    سپاس
    1,123

3,796سپاس شده در 1,190 پست
    نوشته های وبلاگ
    1

به نظر من به شدت بی مزه بود .بیشتر جاها اصلا کمدی نبود اونجا هایی هم که سعی کرده بود کمدی بشه بد جوری لوس و بی نمک بود

7. کاربر روبرو از پست مفید شازده کوچولو تشکر کرده است .

8. --
    .:: دیگه بهتره بیای با ما همراه بشی جای فال حافظ فال بهـــرام بگیر ::.

موضوع ها
    50
    سپاس
    1,833

2,504سپاس شده در 601 پست

چرا دوبله بلوچی نداره .. مگه ما آدم نیستیم حالا که اینجوریه من نگاش نمیکنم این سریال رو

10. کاربر روبرو از پست مفید Sir Bahram تشکر کرده است .

11. --

سپاس
    0

1بار سپاس شده در 1 پست

توزیع قسمت‌های جدید «ویلای من» از هفته آینده

» سرویس: فرهنگي و هنري - تلويزيون و راديو
    کد خبر: 91111106793
    چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۲

قسمت‌های سوم و چهارم سریال «ویلای من» یکشنبه، پانزدهم بهمن ماه توزیع می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، مصطفی بصیری، مدیر عامل م‍ؤسسه گلرنگ رسانه با اعلام خبر بالا اعلام کرد: بررسی‌های انجام شده در سایت‌ها و فضاهای مجازی همچنین تحقیقات میدانی نشان می‌دهد عموم مخاطبان از محتوای سریال راضی بوده‌اند و مهم‌ترین هدف دست‌اندرکاران این پروژه از این طریق تحقق یافته است.

وی افزود: همچنین تعدادی از هم‌وطنان ترک و کرد زبان ما ابراز خشنودی کرده‌اند که این سریال را به زبان مادری همراه با مادر، پدر یا مادربزرگ و پدربزرگشان دیده‌اند. بسیاری نیز تأکید کرده‌اند که قسمت‌های اول و دوم آن قدر کشش داشته است که به سراغ قسمت‌های بعدی بروند، خصوصاً که مجموعه‌ها و سریال‌ها به ویژه کارهای مهران مدیری هر چه به جلو می‌رود جذاب‌تر می‌شود و ارتباط نزدیک‌تری با مخاطبان برقرار می‌کند.

بصیری گفت: قرعه‌کشی یک ویلا و 777 جایزه‌ی نقدی پس از توزیع DVD دوم سریال از میان مخاطبان دو DVD اول، بلافاصله در هفته آخر بهمن ماه قرعه‌کشی و اهدا خواهد شد و نتایج آن به طور گسترده به اطلاع عموم مردم خواهد رسید تا پاسخی باشد به اعتماد مخاطبان عزیز این سریال و ادای دینی باشد به همراهی دوباره آنان.

وی تأکید کرد: این جوایز با ضمانت گلرنگ رسانه و از سوی این موسسه اهدا می‌شود.

13. --

موضوع ها
    217
    سپاس
    5,819

9,030سپاس شده در 1,749 پست
    نوشته های وبلاگ
    4

مدال های من

جمشید بسم‌‌الله در سریال مهران‌مدیری!

در یکی از دیالوگ‌های تازه‌ترین قسمت «ویلای من» جمشید که در حال صحبت تلفنی با شخصی نامعلوم است خطاب به وی می‌گوید: «بازار طلا را تا آخر هفته آروم می‌کنم و بعد پول می‌کشه تو ملک و املاک.»

134970_677.jpg

در حالی که چندی قبل اعلام شده بود که عامل گرانی قیمت ارز شخصی است به نام «جمشید بسم الله» مهران مدیری کمدین ایرانی در تازه‌ترین مجموعه‌ای که برای شبکه خانگی ساخته است با زیرکی تمام طعنه‌هایی را به این شخصیت وارد نموده است.

یکی از کاراکترهایی که در مجموعه جدید مدیری با عنوان «ویلای من» حضور دارد «جمشید» نام دارد البته نه «جمشید بسم الله» که «جمشید مشکات» معروف به «جمشید هزارپا»!!! جمشید هزارپا(نفر وسط) با کت و شلواری براق از جنس ساتن و سبیلی کلارک گیبلی بیش از هر چیز نمادی است از تازه به دوران رسیده‌هایی که یک شبه ره صدساله را می‌روند!!!

همین کاراکتر در بخش دیگری از سریال خطاب به فردی که باز هم نامعلوم است و به تلفن همراه او زنگ زده و از او تعیین قیمت سکه را می‌خواهد می‌گوید:«قیمت می‌خواید؟ قیمت نفت الان بشکه‌ای چنده؟ طلا چی؟ به خاطر جنگ داخلی سودان؟ الان بارون می‌آد؟...خیلی خوب، با احتساب همه اینها قیمت سکه میشه 1و 100!..."سی سی"(همسر جمشید) امروز حالش خوب نبوده و من هم امروز گیرم پس در نهایت می‌شه 1و 280!» بعد همین آقای جمشید روبه پسرعموی صوری‌اش یعنی مهران مدیری کرده و می‌گوید:«به خاطر پسرعموی عزیزم میشه 1 و 250.»

اما این تمام طعنه‌های مهران مدیری نیست چراکه مدیری در قالب این شخصیت طعنه‌های تندی هم می‌زند؛ مرد متمولی که در سال‌های اخیر در فوتبال آفتابی شده. باز هم تلفن جمشید هزارپا زنگ خورده و او در پاسخ به گوشی می‌گوید:«تیم چندم جدوله؟!...بخرید...چند تا ستاره می‌خریم، یه مربی قالتاق می‌آریم و دو تا بوقچی... داور و کمک داور هم که داریم...فقط چند تا مجله ورزشی بخرین می‌خوام تا آخر فصل رو جلد باشم.»

نقش «جمشید هزارپا» را در «ویلای من» غلامرضا نیکخواه بازی کرده؛ همان بازیگری که تقریبا از مجموعه «نوروز 77» به این سو تقریبا در بیشتر آثار موفق مهران مدیری حضور داشته است. او در سریال «مرد هزارچهره» نقش پدر «مسعود شصت چی» با بازی مهران مدیری را ایفا کرده بود.

ايسنا

15. 4 کاربر از پست مفید .:polaris:. تشکر کرده اند .

16. --

سپاس
    0

1بار سپاس شده در 1 پست

مهران مدیری در مراسم قرعه‌کشی سریال «ویلای من» گفت: این صحنه را قبلا در خواب دیده بودم؛ جمله‌ای که می‌گویم ممکن است طنز باشد اما تلخ است؛ اصلا نمی‌خواهم به این بپردازم که قبلا چه اتفاقاتی افتاد.
    اولین مراسم قرعه کشی سریال ویلای من ساعاتی پیش در "هتل بزرگ تهران" با حضور تمامی عوامل و دست اندرکاران برگزار شد. در ادامه گزارشی از این مراسم را خواهید خواند :
    -مراسم با اندکی تاخیر پس از ختم قرآن و سرود ملی آغاز شد. مهران مدیری دعوت به سخنرانی شد و در ابتدا گفت؛ «این صحنه را قبلا در خواب دیده بودم؛ جمله‌ای که می‌گویم ممکن است طنز باشد اما تلخ است؛ اصلا نمی‌خواهم به این بپردازم که قبلا چه اتفاقاتی افتاد، شبکه نمایش خانگی موضوع سختی است و سخت‌تر هم شد حق بدهید که در این موقعیت بودن سخت است که دوباره این اعتمادسازی را انجام دهیم و اگر ذهنیت مخدوشی هم هست، آن را پاک کنیم؛ البته طبق وعده‌ها همه چیز پاک و پاکیزه انجام می‌گیرد، به هرحال شبکه نمایش خانگی با خاطرات تلخ و شیرین در این دو، سه سال همراه بود اما خیلی خوشحال هستم که امروز در اینجا هستیم و اولین ویلایی که قول داده‌ایم را اهدا خواهیم کرد.باور کنید از ترسمان رفتیم و ویلا را خریدیم که نکند طوری شود...!»
    مهران مدیری در پایان هم اظهار داشت : « از وزارت ارشاد و گروه صنعتی "گلرنگ" که در این سریال ما را همراهی کرده انده اند تشکر و قدردانی می کنم و همچنین از تک‌تک بچه‌ها تشکر می‌کنم که اگر هر کدام از آنها نبودند هیچ کاری شکل نمی‌گرفت. »
    در این مراسم چهره های چون : « رابعه اسکویی، برزو ارجمند، نگین معتضدی، عارف لرستانی، بهرام عظیمی، غلامرضا نیکخواه، کمند امیرسلیمانی، مریم کاویانی، سیامک انصاری، رضا فیض نوروزی، منصور سهراب پور و خشایار الوند، مهدی ژوله ، مهرداد شکرابی و تهیه کنندگان سریال "ساخت ایران" حضور داشتند.»
    در مراسم دیروز یک ویلا، یک جایزه 10 میلیون تومانی، چهار جایزه 500 هزار تومانی و 14 جایزه 200 هزار تومانی قرعه‌کشی شد که ویلا نصیب پسری 20 ساله مجرد با شغل کارمندی از شهرستان مشهد شد.

بر اساس این گزارش، هر کدام از این هنرمندان در جملاتی کوتاه، از همکاری با این سریال و به ویژه مهران مدیری ابراز رضایت و خوشحالی کردند.
    کمند امیرسلیمانی گفت: باعث افتخار است که در این مجموعه هستم.
    رابعه اسکویی در بخش دیگری اظهار کرد: از خداوند می‌خواهم سلامتی به مهران مدیری بدهد که گروهی را دور خود جمع کرده است و کار خوبی انجام می‌دهد.
    خشایار الوند نیز در بخشی از این مراسم گفت: وقتی می‌گوییم نمایش خانگی، به رسانه‌ای فکر می‌کنیم که مخاطب باید تو را انتخاب کند. احساس خوبی است که مخاطب آنقدر تو را خودی می‌داند که تو را به خانه‌اش می‌برد. خیلی خوشحال هستم که در «قهوه تلخ» و «ویلای من» نیز حضور داشتم.
    غلامرضا نیکخواه در بخشی از این مراسم گفت: به عوامل «ویلای من» خسته نباشید می‌گویم.
    عارف لرستانی همچنین در جملاتی کوتاه گفت: سخنم با تهیه‌کنندگانی است که می‌گویند وضع خراب است. اما مهران مدیری در این شرایط ثابت کرد که می‌شود متعهد بود.
    در پایان نیز مریم کاویانی اظهار کرد: پس از هشت سال تجربه کاری، امسال به یکی از بهترین آرزوهایم که همکاری با مهران مدیری بود، رسیدم.

18. کاربر روبرو از پست مفید miladkardan تشکر کرده است .

19. --

سپاس
    1,511

555سپاس شده در 204 پست

تا الان که طنز خاصی نداشته و بیشتر لوس بازی بوده...

21. کاربر روبرو از پست مفید DHARMAA تشکر کرده است .

22. --

موضوع ها
    7
    سپاس
    574

516سپاس شده در 187 پست

دوستان این قدر بی انصاف نباشین اینقدرم که میگید بی مزه و لوس نیست درسته مثل قهوه تلخ و شبهای برره نمیشه ولی مثل باغ مظفر جالبه تازه حالا هم که سیامک انصاری پرنگ تر شده مدیری و انصاری کنار هم طنز میشن بهتر شده مخصوصا سکانس های این دوتا خندس

24. کاربر روبرو از پست مفید Katherina تشکر کرده است .

25. --

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

موضوع های مشابه

1. حقایقی از زندگی شخصی مهران مدیری
    توسط harch در انجمن بیوگرافی و عکس و اخبار هنرمندان
    پاسخ ها: 2
    آخرين نوشته: 12-31-2011, 08:34 PM
  2. مهران مدیری کارگردان سریال قهوه تلخ افسرده است و دیگر نمی خندد!
    توسط Katherina در انجمن بیوگرافی و عکس و اخبار هنرمندان
    پاسخ ها: 10
    آخرين نوشته: 09-17-2011, 01:45 AM
  3. پاسخ ها: 14
    آخرين نوشته: 08-21-2011, 12:23 AM
  4. شوخی مهران مدیری با محمد رضا گلزار
    توسط xman در انجمن سریالهای طنز
    پاسخ ها: 4
    آخرين نوشته: 08-20-2011, 03:00 AM
  5. کنایه مهران مدیری به صداوسیما در قهوه تلخ!
    توسط .:SiSiBK:. در انجمن سریالهای طنز
    پاسخ ها: 3
    آخرين نوشته: 09-27-2010, 03:45 PM

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)